VI Karnawałowy Bal Adwokatury w Warszawie

Szósty Karnawałowy Bal Adwokatury odbędzie się w dniu 23 stycznia 2016 roku w Warszawie. Zaprasza Dziekan Izby Adwokackiej w Warszawie oraz Komitet Organizacyjny, zaś partnerem Balu Adwokatury jest Wydawnictwo C.H. Beck.

Zaproszenie kosztuje 350 zł od osoby. W cenie jest bogate menu przygotowane przez firmę Kręgliccy Restauracje i Catering oraz open bar (prosecco, wino białe i czerwone, wódka J.A. Baczewski).

Zgłoszenia na Bal przyjmowane będą poprzez system wpłat na rachunek bankowy Santorini S.J., ul. Egipska 7, 03-977 Warszawa, w Millenium Bank nr 46 1160 2202 0000 0002 9306 1905. W tytule przelewu podać należy imię i nazwisko oraz imiona i nazwiska osób towarzyszących. Jednocześnie uprzejmie prosimy o przesyłanie informacji o dokonaniu przelewu na adres: d.stepinska-duch@ora-warszawa.com.pl . W informacji tej prosimy zawrzeć imiona i nazwiska Gości – zachowanie takiej procedury jest niezbędne z uwagi na konieczność sporządzenia planu i rozmieszczenia Gości przy stolikach.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decydować będzie kolejność wpłat na wskazane wyżej konto. Sprzedaż biletów prowadzona będzie do dnia 18 stycznia 2015 roku, chyba że wszystkie bilety zostaną sprzedane przed tą datą.

Prosimy o przybycie w strojach wieczorowych i zabranie ze sobą wizytówek. Bal rozpocznie się 23 stycznia o godzinie 20.00, w restauracji Forteca w Warszawie przy ul. Zakroczymskiej 12.

Komitet Organizacyjny
Szóstego Karnawałowego Balu Adwokatury
adw. Jakub Jacyna
adw. Dominika Stępińska-Duch
adw. Monika Rajska

 

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry