VI wędkarskie mistrzostwa adwokatów - 28-30 września

VI wędkarskie mistrzostwa adwokatów odbęda się 28-30 września nad jednym z jezior na  Pojezierzu Brodnickim. Do udziału w mistrzostwach zapraszają Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie wraz z Komandorem Mistrzostw adw. Januszem Łomżą oraz Komisją Kultury, Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej pod przewodnictwem adw. Stanisława Estreicha i Lubelskim Towarzystwem Wędkarskim „Pro Natura”.

Zaproszenie skierowane jest do adwokatów, aplikantów adwokackich, członków ich rodzin oraz sympatyków wędkarstwa. 

W ramach Mistrzostw odbędzie się szkolenie zawodowe, podczas którego będzie można zdobyć dodatkowe punkty szkoleniowe. Ponadto biorący udział w zawodach będą mieli szansę zdobyć bardzo atrakcyjne i cenne nagrody ufundowane przez sponsorów reprezentujących najlepsze marki wędkarskie.

W najbliższym czasie podamy wszelkie niezbędne informacje dotyczące szczegółów VI WMA, ale już teraz wszystkich entuzjastów wędkarstwa zachęcamy do zarezerwowania sobie terminu na wzięcie udziału w Mistrzostwach.

Zgłoszenia przyjmuje do dnia 8 września 2018 r. pani Magdalena Szady telefonicznie: 695-741-704 lub mailowo: sekretariat@jlomza.pl

 

Z wędkarskim pozdrowieniem

 

Adw. Janusz Łomża

 

Komandor Mistrzostw


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski