Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów 8-10 września

Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów odbywać się będą nad Jeziorem Zbiczno, na  Pojezierzu Brodnickim w dniach 8-10 września. Na piątą edycję zawodów zapraszają Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie wraz z Komandorem Mistrzostw adw. Januszem Łomżą oraz Komisją Kultury, Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej pod przewodnictwem adw. Stanisława Estreicha i Lubelskim Towarzystwem Wędkarskim „Pro Natura”.

Tym razem uczestnicy zakwaterowani będą w Ośrodku Wczasowym „Rytebłota Resort & Spa” położonym w miejscowości Zbiczno. W ramach Mistrzostw odbędzie się szkolenie zawodowe, podczas którego będzie można zdobyć dodatkowe punkty szkoleniowe. Ponadto biorący udział w zawodach będą mieli szansę zdobyć bardzo atrakcyjne i cenne nagrody ufundowane przez sponsorów reprezentujących najlepsze marki wędkarskie.

W najbliższym czasie podane zostaną wszelkie niezbędne informacje dotyczące szczegółów V WMA, ale już teraz wszystkich entuzjastów wędkarstwa zachęcamy do zarezerwowania sobie terminu na wzięcie udziału w Mistrzostwach.

Zgłoszenia przyjmuje do dnia 23 sierpnia 2017 r. pani Magdalena Szady telefonicznie: 695-741-704 lub mailowo: sekretariat@jlomza.pl

 

Z wędkarskim pozdrowieniem

Adw. Janusz Łomża

Komandor Mistrzostw

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/