Wiosna Riders i Wiosna Bike 2017 w maju w Białowieży

IX Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Adwokatów „Wiosna Riders 2017” i VII Ogólnopolski Rajd Rowerowo-Pieszy Adwokatów „Wiosna Bike 2017” odbędą się w dniach 18 – 21 maja b.r. w Białowieży. 

Na Zlot i Rajd zapraszają adwokatów i aplikantów adwokackich Okręgowa Rada Adwokacka w Białymstoku, Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej.

Uczestnicy rajdu będą gościć w hotelu „Białowieski *** Conference, Wellness & SPA”, który jest usytuowany na obrzeżach Białowieży. Do dyspozycji uczestników zostanie oddany kompleks basenowy, zaś regenerację po trudach pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych i motocyklowych zapewni strefa spa oferująca unikalne gabinety odnowy biologicznej oraz cały wachlarz zabiegów. W

ięcej informacji na stronie internetowej hotelu (zobacz stronę)

Podczas rajdu planowane są wykłady w ramach realizacji obowiązku doskonalenia zawodowego adwokatów. Uczestnictwo w szkoleniu umożliwi otrzymanie 8 punktów.

(zobacz szczegółowy program)

Dopełnieniem rajdu będą imprezy integracyjne w tym bal komandorski. Organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek.

By zgłosić swój udział, należy wypełnić kartę zgłoszeniową (pobierz kartę), przesłać ją na adres e-mail: adwokat.jozef.borzecki@o2.pl oraz dokonać najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2017 r. wpłaty kwoty 670,- złotych na rachunek bankowy hotelu prowadzony w banku BGŻ S.A za nr 51 2030 0045 1110 0000 0212 9210 z dopiskiem „WIOSNA RIDERS 2017”.

Impreza przewidziana jest na 180 osób. Kolejność zgłoszenia i dokonania wpłaty może decydować o standardzie i miejscu zakwaterowania.

Ostateczny termin zgłoszeń i wpłat upływa 30 kwietnia 2017 r.

Rajd zostanie poprzedzony otwarciem nowej siedziby Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej. Skromna uroczystość odbędzie w dniu 17 maja br. o godz. 18:00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie przy Alejach Racławickich 8. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z adw. Maciejem Burzyńskim oraz adw. Józefem Borzęckim pod nr tel. 603-916-408, 501-206-959, 081-56-33-699.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku – adw. dr Agnieszka Zemke-Górecka,

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie, Przewodniczący Komisji Kultury, Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Rady Adwokackiej – adw. Stanisław Estreich,

Komandor Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej – adw. Józef Borzęcki.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski