Wiosna Riders i Wiosna Bike 2022 - 19–22 maja 2022

XIII Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Adwokatów „Wiosna Riders 2022” i XI Ogólnopolski Rajd Rowerowo-Pieszy Adwokatów „Wiosna Bike 2022”  odbęda się 19-22 maja 2022 roku.

Komandor Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej adwokat Małgorzata Banach, przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej adwokat Stanisław Estreich oraz komandor Rajdu adwokat Łukasz Nysztal – mimo bardzo trudnej sytuacji za wschodnią granicą Polski - serdecznie zapraszają adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami na: XIII Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Adwokatów „Wiosna Riders 2022” i XI Ogólnopolski Rajd Rowerowo-Pieszy Adwokatów „Wiosna Bike 2022” które odbędą się w dniach 19–22 maja 2022r na Mazurach.

Zlot – w ramach solidarności z ofiarami wojny w Ukrainie – odbędzie się w zmienionej formule, w której wspólne spotkanie będzie okazją do wyrażenia solidarności z adwokatami z Ukrainy, którzy wstępnie zapowiedzieli swój udział.
 
Tradycyjnie uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy: motocyklową, rowerową i pieszą. 

W ramach wydarzenia planowane są wykłady w ramach realizacji obowiązku doskonalenia zawodowego adwokatów. Uczestnictwo w szkoleniu umożliwi otrzymanie 8 punktów.

Termin zgłoszeń mija 30 kwietnia br.
 

(czytaj szczegóły, zasady udziału i opłaty)

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry