XVIII TOGAGOLF 2017 już 16-17 września


Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie zaprasza adwokatów i aplikantów adwokackich z przyjaciółmi na golfa. TOGAGOLF to impreza dla tych, którzy dopiero chcą spróbować golfa jak i dla osób, które uprawiają tę dyscyplinę. Jest imprezą przeznaczoną dla adwokatów, ale od lat prowadzona jest też klasyfikacja open.

Na polu golfowym Mazury Golf & Country Club w Naterkach k/Olsztyna spotykamy się już po raz osiemnasty. Jak co roku honorowy patronat nad turniejem objął przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA adw. Stanisław Estreich i dziekan ORA w Olsztynie adw. Stefan Salamon.

W sobotę 16 września zostanie rozegrany XVIII TOGAGOLF 2017, a w niedzielę 17 września turniej TOGAGOLF REWANŻ. Format turnieju: stableford netto, strokeplay brutto. Adwokaci rywalizować będą w VI Mistrzostwach Izb Adwokackich w Golfie. Dla osób nie uczestniczących w turnieju organizujemy Akademię Golfa (pod okiem instruktora) i konkursy. Uczestnicy imprezy będą mogli spróbować swych sił na 6 dołkowym polu. Wieczorem tradycyjna wspólna kolacja przy muzyce. 

(zobacz informacje dla uczestników)

(zobacz szczegółowy program)

adw. Jerzy Dobrzański

organizator

tel: 895236116 lub tel.604273653;
mail: j.dobrzanski@adwokaci.olsztyn.pl 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/