Zapisy do grupy adwokatów w Biegu Powstania Warszawskiego

Zachęcamy do zapisania się do grupy adwokatów w XXVII Biegu Powstania Warszawskiego i do udziału w biegu PAST-y, który tradycyjnie odbędzie się w ostatnią sobotę lipca – 29 lipca 2017 r.

W tym roku organizatorzy wracają do możliwości wyboru dystansu – biegacze będą mogli pokonać dystans 5 lub 10 km. Start – w okolicach stadionu Polonii w Warszawie. Grupa adwokacka jak zwykle będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata”.

Zapisywać można się przez stronę adwokatura.pl do 25 czerwca 2017 roku, a następnie należy dokonać wpłaty 61,50 złotych (jest to opłata wpisowa oraz koszt koszulki) na konto NRA (również do 25 czerwca 2016 roku). Numer konta: 78 1160 2202 0000 0000 6084 9149. W tytule prosimy wpisać: „Bieg Powstania Warszawskiego" i nazwiska osób, za które wpłacane są pieniądze.
Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą otrzymać fakturę proszone są o przesłanie danych na adres: dyrektor@nra.pl

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego na stadionie Polonii, w strefie adwokata od godziny 19.00 (o miejscu strefy adwokata będziemy powiadomimy w kolejnych informacjach dotyczących biegu), a także w biurze NRA, w dniach 26-27 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej (ul. Świętojerska 16, pokój biura prasowego).

Organizatorzy przewidują puchary dla grupy adwokackiej: oddzielne dla pań i panów, dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz dla najliczniej reprezentowanej izby adwokackiej na obydwu dystansach. Ponadto NRA ufundowała nagrodę dla warszawianki i warszawiaka, którzy dotrą na metę jako pierwsi na dystansie 5 i 10 km. 

Na hasło „Adwokaci w biegu” hotel Ibis przy  ul. Muranowskiej 2 w Warszawie (najbliższy hotel przy Stadionie Polonii) przygotował specjalną ofertę. Rezerwacja pokoju 1 lub 2-osobowego w specjalnej ofercie w cenie 145 zł za dobę + koszt śniadania -  36 zł za jest możliwa pod adresem e-mailowym: h3714-re@accor.com. Rezerwacji można dokonać najpóźniej do 2 lipca 2017. Liczba pokoi dostępnych w tej ofercie ograniczona jest do 30. Hotel przewiduje dla biegaczy specjalnie menu (dla dzieci do lat 12 śniadanie 50% taniej). Po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją istnieje możliwość późniejszego wyjazdu z hotelu (do godz.16).

Osoby, które dodatkowo, tego samego dnia chciałyby wystartować w biegu PAST-y również mogą się zarejestrować na stronie adwokatura.pl Liczba miejsc ograniczona.

(uprzejmie informujemy, że lista zapisów została zamknięta).

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/