Zapisy do grupy adwokatów w Biegu Powstania Warszawskiego

Zachęcamy do zapisania się do grupy adwokatów w XXVI Biegu Powstania Warszawskiego. Bieg odbędzie się tym razem w przedostatnią sobotę lipca (23 lipca). 

Uczestnicy wystartują z ul. Bonifraterskiej i pokonają dystans 10 km. To zmiana względem poprzednich lat, kiedy do wyboru były dwa dystanse.

Zapisywać można się przez stronę adwokatura.pl do 26 czerwca 2016 roku, a następnie należy dokonać wpłaty 61,50 złotych (jest to opłata wpisowa oraz koszt koszulki) na konto NRA (również do 26 czerwca 2016 roku). Numer konta: 78 1160 2202 0000 0000 6084 9149. W tytule prosimy wpisać: „Bieg Powstania Warszawskiego" i nazwiska osób, za które wpłacane są pieniądze. Aby otrzymać fakturę, prosimy o przesłanie danych na adres: press@nra.pl

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego na stadionie Polonii, w strefie adwokata od godziny 19.00, która będzie znajdowała się po prawej stronie o głównego wejścia na stadion (w innym miejscu niż w latach poprzednich), a także w biurze NRA, w dniach 19-21 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej (ul. Świętojerska 16, pokój biura prasowego).

Tradycyjnie grupa adwokacka będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata”. Grupę adwokacką poprowadzi adw. Andrzej Zwara, prezes NRA.

Organizatorzy przewidują puchary dla grupy adwokackiej: oddzielne dla pań i panów, dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz dla najliczniej reprezentowanej izby adwokackiej. Ponadto NRA ufundowała nagrodę dla warszawianki i warszawiaka, którzy dotrą na metę jako pierwsi. 

Osoby, które dodatkowo, tego samego dnia chciałyby wystartować w biegu PAST-y oraz uzyskać dodatkowe informacje proszone są o kontakt mailowy z Marią Kuligowską (maria.kuligowska@highprofile.com.pl).

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/