Zaproszenie na Classic Moto Show

Fundacja Muzeum Motoryzacji oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie zapraszają na czwartą edycję wystawy pojazdów zabytkowych Classic Moto Show Kraków 2015. Blisko 120 pojazdów będzie można podziwiać w dniach 18 - 20 września 2015 r. na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. św. Wawrzyńca 15 w Krakowie.

Ideą wystawy jest prezentacja historii motoryzacji w oparciu o zbiory polskich kolekcjonerów, a także promowanie kolekcjonerstwa i restauracji zabytków techniki. Ekspozycja podzielona jest na działy: polskie legendy, auta krajów demokracji ludowej, amerykańskie marzenia, legendarni mistrzowie, poczciwe i niezawodne, pierwsze automobile, zabytkowe jednoślady.

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia wystawy i włączenia się w przedsięwzięcie adwokatów będących kolekcjonerami zabytkowej motoryzacji, jak również miłośnikami zabytkowej motoryzacji. Adwokaci, którzy wyślą e-mail pod adres: info@classicmotoshow.pl z podaniem swojego imienia i nazwiska otrzymują uprawnienie do bezpłatnego uczestnictwa w wystawie. Lista adwokatów zostanie przekazana osobom, które będą sprzedawać bilety przy wejściu na teren wystawy.

Na wystawę zaprasza adw. Rafał Pliszka - pomysłodawca i inicjator Wystawy Classic Moto Show Kraków.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry