Zaproszenie na IX Bieszczadzki Rajd

Miłośnicy bieszczadzkich szlaków będą mieli okazję spotkać się w dniach 6-9 października 2016 r. na dziewiątym już Bieszczadzkim Rajdzie.

Rajd, połączony ze szkoleniem zawodowym, organizuje Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z widokiem na Jezioro Solińskie. 

W programie wycieczki w Wysokie Bieszczadzkie Połoniny, przejazd kolejka wąskotorową, a także codzienne wieczory integracyjne. Tradycyjnie Bieszczady można poznawać na rowerach, motorach lub pieszo.   

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 650 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa.

Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 9 września 2016 r. Wpłaty należy dokonać na nr konta:

Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure

Bank PBS

69 8642 1012 2003 1207 5485 0002

W tytule wpłaty należy podać: „ORA 06 - 09.10.2016” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.

Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia (pobierz formularz).

Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.pl – w terminie do dnia 9 września 2016 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń). Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512  293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl

  

Pobierz kartę zakwaterowania

Czytaj zaproszenie

Czytaj program

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry