Zaproszenie na rajd rowerowo-motocyklowo-pieszy „Okuninka 2019”

XII Ogólnopolski i XX Izby Adwokackiej w Lublinie Rajd rowerowo–motocyklowo-pieszy „Okuninka 2019” odbędzie się 20-23 czerwca 2019 r. Zapraszają: Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie, adwokat Stanisław Estreich - przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA oraz dziekan ORA w Lublinie i organizatorzy, komandor Rajdu - adwokat Paweł Suskiewicz, komandor honorowy - adwokat Krzysztof Pękalski. W czasie Rajdu odbędzie się także szkolenie adwokackie.

Od kilku lat jako uczestników naszego rajdu poza rowerzystami serdecznie gościmy motocyklistów oraz pieszych, dla których i w tym roku przygotowaliśmy specjalne trasy pod opieką profesjonalnego przewodnika turystycznego.

W tym roku zapraszamy nad Jezioro Białe, które jest jednym z największych jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Woda jest tutaj bardzo czysta, a dostęp do jeziora możliwy jest ze wszystkich stron. Znakomite usytuowanie i niepowtarzalny mikroklimat sprawią, że uczestnicy naszego rajdu spędzą tu niezapomniane chwile. W trakcie naszego spotkania można też zwiedzić Włodawę – miasto trzech kultur i religii, z barokowym zespołem kościelno-klasztornym z XVIII w., cerkwią prawosławną z XIX w. oraz dawnym zespołem synagogalnym z XVIII w. a także Czworobokiem – miejscem pojedynku Wołodyjowskiego z Bohunem, Adampol – pałacyk myśliwski Zamoyskich, Chełm – miasto wielu zabytków i unikalnych podziemi kredowych a także teren byłego obozu zagłady i Izbę Pamięci w Sobiborze.

Można też podziwiać Sobiborski Park Krajobrazowy z śródleśnymi jeziorami i rezerwatami, malowniczy Bug – stanowiący granicę państwową Polski z Białorusią i Ukrainą, Poleski Park Narodowy z fragmentem lasotundry. Organizatorzy przewidują także dla chętnych możliwość spływu kajakowego rzeką Bug – jedną z ostatnich dzikich rzek Europy /koszt to ok. 20 zł/os./.

Tego roku będzie nas gościł zaprzyjaźniony już z nami Hotel SPA „Rusałka”, w standardzie czterogwiazdkowym, który dysponuje dobrze wyposażonymi, komfortowymi dwu i trzyosobowymi pokojami. Gospodarze gwarantują atmosferę szczerej gościnności, gdzie każdy Rajdowiec znajdzie chwilę wytchnienia.

Zakwaterowanie do poszczególnych pokoi będzie dokonywane tylko przez organizatorów w zależności od terminów i ilości zgłoszonych uczestników, oczywiście w miarę możliwości z uwzględnieniem sugestii uczestników.

Zgłoszenia wraz z dokonanymi wpłatami należy przesłać adwokatowi Pawłowi Suskiewiczowi /Kancelaria Adwokacka w Biłgoraju, ul. Kościuszki 31 lokal 6, kod 23-400, tel./fax 84 686-25-29, kom.: 728-828-995, e-mail: kasp@vp.pl/, pocztą, faksem, najdogodniej e-mailem, wypełniając kartę zgłoszenia.

(pobierz formularz)

Z dużą satysfakcją informujemy Państwa, że koszt uczestnictwa w imprezie obejmujący 3 noclegi w komfortowym hotelu nad brzegiem Jeziora Białego ze śniadaniami w formie bufetu, wynosi jedynie 690 zł od osoby /dzieci do lat 3 gratis/ i zawiera także:

- dwie kolacje grillowe, w tym jedną z udziałem DJa,
- uroczysty bal Dziekańsko-Komandorski z udziałem DJa – wodzireja,
- ubezpieczenie NNW,
- udział w szkoleniu zawodowym,
- upominki rajdowe,
- poczęstunek i atrakcje na trasach rajdu,
- opiekę przewodnika podczas tras pieszych i rowerowych.

Wpłatę należy dokonać na wyodrębnione konto Adwokata Pawła Suskiewicza – Bank PKO BP 1. Oddział w Biłgoraju nr 21 1020 5385 0000 9502 0095 1822 z dopiskiem „Okuninka 2019” do dnia 7 czerwca 2019 roku.


Istnieje możliwość przyjazdu i udziału w rajdzie i szkoleniu bez zakwaterowania z uczestnictwem tylko w Balu „Dziekańsko-Komandorskim”, kolacjach grillowych i trasach rowerowych, motocyklowych lub pieszych. Wpisowe wynosi w takim wypadku 450 zł od
osoby /dzieci do lat 3 gratis/.

Szczegółowa tematyka szkolenia podana będzie w późniejszym terminie i obejmować będzie problematykę etyki zawodu adwokata a także zagadnienia z medycyny sądowej. Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 6 pkt wymaganych regulaminem NRA. Trasy rowerowe zostały przygotowane przez adwokatów ziemi chełmskiej – adwokat Teresę Magdziarz i adwokata Stefana Tarasiuka i będą biegły po drogach asfaltowych i szutrowych zaś ich łączna długość nie powinna przekroczyć 50 km. Z kolei trasy piesze będą biegły szlakami turystycznymi i nie powinny sprawić trudności żadnemu z uczestników.

Gospodarze Rajdu i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom piękne krajobrazy, miły i przyjazny klimat, odpowiedni standard, znakomite warunki do odpoczynku, aktywnego wypoczynku i uprawiania innych sportów niż kolarstwo a nadto udział w atrakcyjnym szkoleniu zawodowym. Przebieg poszczególnych odcinków i tras rowerowych, motocyklowych lub pieszych może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i szczegółowo będzie przedstawiony przy inauguracji rajdu.

Serdecznie zapraszamy!
Adw. Stanisław Estreich
Adw. Paweł Suskiewicz

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry