Zaproszenie na VI Rajd Świętokrzyski

Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach i Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach, uprzejmie zaprasza Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich, członków ich rodzin, osoby towarzyszące do udziału w VI Rajdzie Świętokrzyskim, który odbędzie się dnia 6 lipca 2019 r.

Trasa rajdu tym razem będzie wiodła szlakami: Nowa Słupia – Hucisko – Duży Most - Święta Katarzyna (długość trasy: 16 km).

Rajd odbędzie się na trasie udostępnionej w 2019 roku ścieżki edukacyjnej pn. „Śladem kolejki wąskotorowej”. Przebiega ona w całości na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, z wykorzystaniem torowiska kolejki wąskotorowej, poprowadzonej w pierwszej połowie XX wieku między Rudkami a Zagnańskiem. Szlak to gratka dla miłośników kolei, którzy zobaczą pozostałości po dawnej kolejce wąskotorowej z lat 30. ubiegłego stulecia.

Szlak jest idealny dla amatorów przyrody, którzy uwielbiają przemierzać leśne ostępy. Jest prawie w całości płaski - idealny dla osób, które uprawiają Nordic Walking lub preferują spokojne spacery bez stromych podejść w tym również dla dzieci. Szlak jest świetnie oznakowany (biało-zielone znaki, rogacze ze strzałkami, dokładne odległości).

Zakończenie rajdu nastąpi w ośrodku wypoczynkowym „Jodełka” w Świętej Katarzynie, ul. Kielecka 3.

Zgłoszenia uczestnictwa w rajdzie przyjmuje w Biuro ORA  w Kielcach ul. Św. Leonarda 1/30 w terminie do dnia 25 czerwca 2019 roku. Wpisowe, dla adwokatów Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w symbolicznej kwocie 20 zł/os., dla osób spoza tej Izby oraz osób niebędących adwokatami wpisowe wynosi 50 zł.; płatne wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa w rajdzie. Aplikanci adwokaccy oraz dzieci zwolnieni są z ponoszenia wpisowego.

(zobacz szczegóły programu rajdu)

 

Adw. Jerzy Zięba
Dziekan ORA w Kielcach

Adw. Krzysztof Stępień
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry