Zaproszenie na Wiosna Riders i Wiosna Bike 2021


Komandor Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej adwokat Małgorzata Banach, Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej (NRA) adwokat Stanisław Estreich oraz Komandor Rajdu adw. Bartosz Łuć serdecznie zapraszają adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami na XII Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Adwokatów „Wiosna Riders 2021” i X Ogólnopolski Rajd Rowerowo-Pieszy Adwokatów „Wiosna Bike 2021”, które odbędą się w dniach 2-5 września 2021 w Szklarskiej Porębie w hotelu „Boutique Eco Hotel Sasanka”.

Uczestnicy spotkania gościć będą w hotelu „Boutique Eco Hotel Sasanka”, położonym w Szklarskiej Porębie.  W ramach pobytu hotel zapewnia między innymi: noclegi w komfortowych pokojach, śniadania w formie obfitego bufetu, codziennie wstęp do strefy aqua z tropikalna roślinnością (min. basen kryty, jacuzzi, sauna) oraz kolacje w ramach imprez integracyjnych.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie www hotelu - www.hotel-sasanka.pl

Tradycyjnie przewidujemy utworzenie trzech grup uczestników: motocyklowej, rowerowej i pieszej. Dla każdej z grup atrakcyjne trasy pozwalające poznać urok wysokogórskiej okolicy. Rowerzystom szczególnie polecamy trasy rowerowe i single-tracki w Górach Izerskich.

Piechurom szczególnie polecamy nową wieżę widokową w Świeradowie Zdroju oraz piękne widoki ze Szrenicy.

Dopełnieniem spotkania będą imprezy integracyjne w tym Bal Komandorski i impreza regionalna. Organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek.

Więcej szczegółów w kontakcie telefonicznym z adw. Małgorzatą Banach pod nr tel. +48 600 340 275 lub adw. Bartoszem Łuciem pod nr tel. +48 606 91 0334.

W ramach imprezy planowane są wykłady w ramach realizacji obowiązku doskonalenia zawodowego adwokatów. Uczestnictwo w szkoleniu umożliwi otrzymanie 8 punktów.

Każdy, który chciałby się spotkać z Koleżankami i Kolegami podczas „WIOSNA RIDERS 2021” i „WIOSNA BIKE 2021” powinien wypełnić Kartę zgłoszeniową, przesłać ją na adres e-mail hotelu:rezerwacje@hotel-sasanka.pl oraz do wiadomości na adres e-mail Komandora KMAP: malgosiabanach@gmail.com, najpóźniej do dnia 16 sierpnia 2021 r. wraz z dowodem wpłaty kwoty 890,00 złotych na rachunek bankowy hotelu 27 1090 1128 0000 0001 3581 4010 z dopiskiem „WIOSNA RIDERS 2021” i wskazaniem imion i nazwisk uczestników oraz wskazaniem czy uczestnik chce otrzymać fakturę VAT.

(pobierz kartę zgłoszeniową)

Dla dzieci ceny specjalne, informacje bezpośrednio u organizatorów. Podany koszt obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych. Pokoje jednoosobowe za dopłatą.

Impreza przewidziana jest na 80 osób. Kolejność zgłoszenia i dokonania wpłaty może decydować o standardzie i miejscu zakwaterowania.

 


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski