Zaproszenie na XIII Bieszczadzki Rajd 7-10 października

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami i przyjaciółmi na XIII Bieszczadzki Rajd połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 7 - 10 października 2021 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku.

Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w latach ubiegłych, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego.

(czytaj szczegółowy program Rajdu)

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 790 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 20% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci od 4 lat do lat 12 wynosi 50% kosztów uczestnictwa. Finansowego wsparcia udzieliła Naczelna Rada Adwokacka jako współorganizator i sponsor wydarzenia.

Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 17 września 2021 r.

Wpłaty należy dokonać na nr konta:
Agencja Turystyczna "Bieszczady Adventure" Daniel Wojtas Berezka 68 38-610 Polańczyk 52 1020 2980 0000 2102 0018 0463 PKO BP

W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 7 - 10.10.2021” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.

W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 17 września 2021 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.

Faktury „VAT MARŻA” dla uczestników Rajdu wystawia Hotel. Faktura zostanie wystawiona, jeżeli najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty, zostaną podane pełne dane potrzebne do wystawienia faktury na adres mailowy: daniel@krainawilka.pl W innym przypadku wpłata w całości zostanie zaksięgowane jako sprzedaż indywidualna bez możliwości wystawienia faktury.

Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia.

(pobierz formularz zgłoszenia)

(pobierz kartę zakwaterowania)


Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.pl – w terminie do dnia 17 września 2021 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń dokonanych wraz z opłatą za rajd). Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

Impreza z uwagi na obostrzenia związane ze stanem pandemii COVID-19 odbędzie się w reżimie sanitarnym.
W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu powitalnego.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512 293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl.


Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.


Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy

Za Komitet Organizacyjny
Dziekan  Okręgowej Rady Adwokackiej                                                                
adw. Marcin Cichulski

Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA
adw. Stanisław Estreich

Komandor Rajdu
adw. Paweł Surmacz

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry