Zawody Narciarskie Pomorskich Prawników o Puchar Dziekana


Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku, już po raz kolejny zaprasza na Zawody Narciarskie Pomorskich Prawników o Puchar Dziekana ORA w Gdańsku. Zawody odbędą się w sobotę, 11 lutego w Wieżycy.

W zawodach (narciarstwo alpejskie i snowboard) będą mogli wziąć udział adwokaci, sędziowie, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, komornicy i prawnicy „naukowcy” z Wydziału Prawa UG, aplikanci i referendarze i – przede wszystkim – członkowie ich rodzin, w tym (szczególnie!) dzieci.

Zaplanowane są trzy dziecięce kategorie wiekowe, a także trzy „dorosłe”. Wstępnie kategorie wiekowe w narciarstwie to do 8 lat, 9-12, 13-16, 17-35, 36-50 i powyżej 50 lat – odrębnie kobiety i mężczyźni. Kategorie tuż przed zawodami mogą być zmodyfikowane w zależności od ilości uczestników.

Planowane sa również zawody snowboardowe – bez kategorii wiekowych (osobno kobiety i mężczyźni, a także dzieci). Bardzo ważna będzie też kategoria rodzinna – obliczana jako suma przejazdów trzech osób z rodziny (w tym - obowiązkowo – co najmniej jedno dziecko w wieku do 16 lat).


W tym roku – po raz pierwszy – organizowany będzie „Zjazd na byle czym” – po zawodach, na trasie slalomu, na czas, każdy będzie mógł zjechać na czym tylko chce. Tu także przewidziano nagrody.


Od 9:30 odbywać się będą zapisy, a także będzie można oglądać trasę zawodów. Udział w zawodach jest darmowy, jedyny koszt, jaki trzeba ponieść – to koszt wyciągów (przy rejestracji będzie można nabyć kartę obejmującą koszt pięciu przejazdów wciągiem - 10 zł – i kaucję – 20 zł – możliwą do odzyskania po zawodach).

Zawodnicy na koszt organizatorów otrzymają posiłek „regeneracyjny”. Udział w samych zawodach jest bezpłatny, po zawodach odbędzie się uroczysta dekoracja laureatów.


W organizacji pomaga Szkoła Narciarstwa Qbasport, która zajmuje się obsługą techniczną zawodów – tam można wysyłać zgłoszenia drogą elektroniczną (info@qbasport.pl) – z podaniem wieku oraz „branży”.


Cała impreza będzie miała charakter pikniku rodzinnego; w jego trakcie dla chętnych będą zorganizowane krótkie lekcje narciarstwa, w tym jazdy na tyczkach (po zawodach).
 Początek zawodów o godzinie 11:00 w Wieżycy (to jedynie ok. 30 minut od granic Gdańska).

Serdecznie zapraszamy

W imieniu ORA w Gdańsku

Adw. Janusz Masiak


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry