Zawody Narciarsko-Snowboardowe Prawników w Batorzu

Zawody Narciarsko-Snowboardowe Prawników pod patronatem Dziekana Rady OIRP Lublin i Dziekana ORA Lublin odbyły się 5 lutego na stoku w Batorzu.

Pogoda była idealna, frekwencja dopisała, startowało 37 zawodników - adwokatów, radców prawnych, prokuratorów wraz z rodzinami.

Adwokatura była reprezentowana bardzo licznie. W zawodach uczestniczyli: adwokat Agata Bicka-Cenzartowicz, Olga Krzyżanowska, Wioleta Bojar-Marciniewicz, apl. adw. Anna Cierniak-Karykowska oraz adwokaci Sławomir Stolarz, Mirosław Zaborek, Maciej Chorągiewicz, Sebastian Kotuła oraz Dziekan ORA Lublin adwokat Bartosz Przeciechowski. Izbę warszawską natomiast reprezentował adwokat Ludwik Żukowski - członek Polskiego Związku Narciarskiego.

W narciarstwie w kategorii kobiety open zwyciężyła adw. Olga Krzyżanowska, apl. adw. Anna Karykowska-Cierniak zdobyła drugie miejsce.
W kategorii Mężczyźni open po zaciętej walce srebrny medal zdobył nasz Dziekan adw. Bartosz Przeciechowski.
W kategorii Mężczyźni 50+ złoty medal wywalczył adw. Ludwik Żukowski, a Sławomir Stolarz był trzeci.

W kategorii snowboard Kobiety złoty medal zdobyła adw. Agata Bicka-Cenzartowicz, a wśród mężczyzn drugim na podium był adw. Mirosław Zaborek, zaś trzeci adw. Sebastian Kotuła.

Zawody były perfekcyjnie zorganizowane za co podziękowania należą się r.pr. Jarosławowi Cierniakowi i jego żonie aplikantce adwokackiej z Naszej Izby Annie Karykowskiej-Cierniak. Była to doskonała forma integracji środowiskowej i to nie tylko adwokatów ale też i przedstawicieli innych profesji prawniczych. Mamy nadzieję zobaczyć się na stoku w Batorzu za rok w jeszcze większym składzie.

Adw. Maciej Chorągiewicz

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry