60. Doroczny Kongres UIA

Po raz 60. w dniach 28 października - 1 listopada 2016 odbędzie się Doroczny Kongres Union Internationale des Avocas (UIA) w Budapeszcie.

W tym roku tematami przewodnimi Kongresu będą:

  • Przestrzeganie prawa (zgodność): wyzwania i możliwości stojące przed profesją prawniczą
  • Prywatność i Ochrona Danych Osobowych w świecie cyfrowym w świetle regulacji międzynarodowych dotyczących masowego nadzoru i profilowania.

Uczestnicy będą mieli też możliwość wzięcia udziału w ponad 40 sesjach roboczych na tematy związane ze specjalizacjami prawniczymi.

W programie przewidziano również czas na różnego rodzaju zajęcia i wycieczki, które pozwolą bliżej poznać stolicę Węgier. Ponadto UIA zorganizuje kolację otwierającą Kongres, która odbędzie się w Akademii Muzycznej, nieformalne przyjęcie wieczorne w kompleksie Várkert Bazár (Castle Garden Bazaar) oraz galę w Sali Koncertowej Vigadó.

Szczegółowe informację oraz możliwość rejestracji online znajduje się pod adresem: (http://www.uianet.org/en/evenement/type-46987/60th-congress)

Istnieje również możliwość rezerwacji zakwaterowania i transportu poprzez partnerską agencję Destination Plus, która oferuje najniższe ceny: http://www.destinationplus-uia.com/

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski