Adwokacka Akademia Przedsiębiorczości 17 grudnia: „Jak poradzić sobie ze stresem?”

W ramach Adwokackiej Akademii Przedsiębiorczości, Naczelna Rada Adwokacka zaprasza wszystkich adwokatów na bezpłatne szkolenie online z Andrzejem Burzyńskim. Tematem będzie „Jak poradzić sobie ze stresem?”. Szkolenie odbędzie się 17 grudnia, w godzinach 16.00-19.00 na platformie ZOOM.

Celem szkolenia jest nauka rozróżniania etapów stresu, technik panowania nad nim, a także zapobiegania stresowi i przygotowania się na niego.

Szkolenie będzie trwać 3 godziny, za udział przysługują 3 punkty szkoleniowe.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 15 grudnia 2020r. i odesłanie go na adres: dzial.osobowy@nra.pl

(Pobierz formularz zgłoszeniowy)

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie to zostanie zarejestrowane, a następnie udostępnione na stronach internetowych samorządu adwokackiego. Z uwagi na przepisy RODO prosimy uwzględnić to przy podejmowaniu decyzji o udziale online w szkoleniu.

Trener: Andrzej Burzyński - założyciel Akademii Rozwoju Przedsiębiorcy (od 2006 roku). Był dziennikarzem radiowym w „Kontestacja.com” w latach 2011 – 2016. Prowadził programy na temat przedsiębiorczości w telewizji TBN POLSKA (czerwiec – wrzesień 2017). Trener biznesu, mówca konferencyjny, wykładowca uczelniany ( MBA Uczelnia Łazarskiego; Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu; Akademia Leona Koźmińskiego; ASBIRO ). Autor książek: „Produktywny przedsiębiorca™”, „Od pasji do biznesu™”, „Życie pełne pasji”, „Przebacz i uwolnij siebie™”. Prowadzi vloga AndrzejBurzynski.pl

Nagrania poprzednich szkoleń Adwokackiej Akademii Przedsiębiorczości dostępne są na platformie ePalestry (zobacz link do ePalestry)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry