Adwokacka Akademia Przedsiębiorczości: "Zarządzanie sobą i relacjami w wymagających czasach"

W ramach Adwokackiej Akademii Przedsiębiorczości, Naczelna Rada Adwokacka zaprasza wszystkich adwokatów na bezpłatne szkolenie online z jednym z najbardziej znanych i cenionych psychologów biznesu - Jackiem Santorskim. Tematem będzie „Zarządzanie sobą i relacjami w wymagających czasach”. Szkolenia odbędą się 24 września, w godzinach 16.00-18.00 na platformie ZOOM.  

  1. Schemat dobrej rozmowy / model „schody do nieba”. Dostrojenie, kontrakt, wpływ.
  2. Sytuacje trudne - konstruktywna konfrontacja, przygotowanie i język negocjacji.
  3. Jakich błędów unikać? Pułapki „trójkąta dramatycznego”.
  4. Zarządzanie sobą w ważnej, trudnej rozmowie - rola nastawienia, uważność, stress management oparty na świadomości oddechu, reset.

Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ZOOM i będzie składało się z dwóch modułów po około 45 minut oraz 15 minut dla uczestników na pytania i odpowiedzi.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (pobierz formularz)  do dnia 22 września 2020r. i odesłanie go na adres: biuro.prasowe@nra.pl 

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Liczba punktów szkoleniowych: 2

Szkolenie to zostanie zarejestrowane, a następnie udostępnione na stronach internetowych samorządu adwokackiego. Z uwagi na przepisy RODO prosimy uwzględnić to przy podejmowaniu decyzji o udziale online w szkoleniu.

TRENER: Jacek Santorski

Konsultant, trener, coach, mentor i superwizor. Uznany autorytet w zakresie psychologii biznesu. Zajmuje się m.in. relacjami w świecie biznesu oraz związkiem pomiędzy psychologią przywództwa i efektywnością firm.

Jego podejście do przywództwa zakłada wiedzę, doświadczenie, szacunku do innych ludzi, autentyczność oraz wiele innych cech charakteru i umiejętności, które wpływają na jakość pracy firmy oraz na życie jej pracowników. Według niego nowatorskie zarządzanie powinno podążać w stronę coraz bardziej partnerskiego i otwartego, biorąc pod uwagę „realizm psychologiczny” i rachunek ekonomiczny firmy. Swoją wiedzą dzieli się w trakcie szkoleń i wykładów, na których uczy, jak być efektywnym menedżerem i liderem budzącym naturalny autorytet.

Były psychoterapeuta, współzałożyciel Laboratorium Psychoedukacji. Był współtwórcą systemu licencji psychoterapeutów, superwizorów i trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Powadzi firmę doradczą Values. Jest twórcą Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Adw. Anisa Gnacikowska

Adw. Małgorzata Krzyżowska

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry