Adwokackie szkolenie zawodowe w Międzyzdrojach 7-9 października

Okręgowa Rada Adwokacka w Szczecinie zaprasza na adwokackie szkolenie zawodowe od 7 do 9 października w Międzyzdrojach. Głównymi tematami będą: postępowanie cywilne zabezpieczające i egzekucyjne oraz marketing usług adwokackich.

Szkolenie pierwszego i drugiego dnia poprowadzi sędzia Sądu Apelacyjnego w Szczecinie Dariusz Rystał. Jest on ekspertem w dziedzinie postępowania zabezpieczającego i egzekucyjnego, od kilkunastu lat prowadzi szkolenia i warsztaty z windykacji, m.in. ze środowiskiem komorniczym. Temat tej części szkolenia to postępowanie cywilne zabezpieczające i egzekucyjne - praktyczne aspekty z perspektywy pełnomocnika.

Drugą część szkolenia, podczas której poruszany będzie temat "marketing usług adwokackich - skuteczne sposoby pozyskiwania nowych klientów" poprowadzi prof. Ryszard Sowiński, który jest doświadczonym wykładowcą i trenerem prawników, współautorem pierwszego blogu o zarządzaniu kancelariami i marketingu prawniczym, współpracuje z izbami adokackimi w całej Polsce, jest profesorem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Do zgłoszenia należy dołączyć obowiązkowo dowód wpłaty 560 zł (od osoby) na rachunek szczecińskiej izby adwokackiej. Opłata obejmuje koszt udziału w wykładach, noclegów w pokojach dwuosobowych, wyżywienia oraz udziału w spotkaniach towarzyskich.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze ORA w Szczecinie u pani Anny Węgrzynowskiej.

(strona kontaktowa ORA w Szczecinie)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/