„Adwokat dla przedsiębiorcy” – zaproszenie na konferencję

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie wraz z dziekanem adw. Mikołajem Pietrzakiem i Sekcje Praktyków Prawa Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie wraz z koordynatorem adw. dr Kamilem Szmidem oraz partnerami wydarzenia: Ministrem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców, zapraszają na konferencję "ADWOKAT DLA PRZEDSIĘBIORCY".

Konferencja odbędzie się dnia 27 września 2019 roku w godz. 9.30-18.30 w gmachu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii przy Pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie, sala pod Kopułą.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizatorzy proszą o zgłaszanie chęci udziału w konferencji do dnia 24 września 2019 roku pod adresem e-mail: konferencjaMSP@ora-warszawa.com.pl

Konferencja skierowana jest szczególnie do osób prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa, przed którymi praktyka obrotu stawia szereg wyzwań prawnych.

Wydarzenie składa się z czterech paneli tematycznych i dotyczyć będzie prawnych aspektów zakładania firmy, jej funkcjonowania, pokonywania barier, a także przekazywania firmy następcom lub zakończenia działalności gospodarczej. Prelegentami będą liderzy praktyk prawnych w wybranych dziedzinach skupieni w Sekcjach Praktyków Prawa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii odpowiedzialni za kluczowe regulacje dot. sektora MŚP oraz Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, a także wybitni przedstawiciele świata nauki i praktyki z Polski jak i z zagranicy.

zobacz program

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski