"Arbitraż - wyzwania i szanse" - konferencja w Warszawie 11 maja

"Arbitraż - wyzwania i szanse" to temat konferencji, która odbędzie się 11 maja w Warszawie. Do udziału zaproszeni są adwokaci i aplikanci adwokaccy. 

Konferencja jest pierwszą z organizowanych przez sekcje praktyków prawa, które powstały w warszawskiej Izbie Adwokackiej, dzięki zmianom regulaminu funkcjonowania okręgowych rad adwokackich, przyjętym przez Naczelną Radę Adwokacką. Organizatorzy liczą, że wydarzenie skutecznie przyczyni się do popularyzacji wśród członków Adwokatury wiedzy nt. alternatywnych metod rozwiązywania sporów (ADR), jak również - do zbliżenia Adwokatury ze środowiskiem polskiego arbitrażu. 

Udział w konferencji uprawnia, zależnie od liczby paneli (1 bądź 2), w których goście biorą udział, do uzyskania 8 albo 4 pkt szkoleniowych. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: sekcja.am@ora-warszawa.com.pl

Wśród znakomitych prelegentów: prof. Jerzy Rajski, prof. Andrzej Szumański, adw. dr hab. Zbigniew Banaszczyk, r. pr. Marek Furtek, adw. Rafał Kos, adw. Maciej Łaszczuk, adw. Ludwik Żukowski, adw. dr Karol Zawiślak, apl. adw. Ivo Kucharczuk.

Konferencja rozpoczyna się od godz. 9:50, w Sali im. H. Krajewskiego w siedzibie ORA Warszawa (Al. Ujazdowskie 49).

Do udziału w konferencji oraz do zainteresowania się arbitrażem jako alternatywą dla sądownictwa państwowego zapraszają: Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie, Sekcja Arbitrażu i Mediacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz Komisja Doskonalenia Zawodowego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

W imieniu organizatorów

adw. Łukasz Wydra, przewodniczący Sekcji Arbitrażu i Mediacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie
adw. dr Kamil Szmid, Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/