Bezpłatne E-szkolenie na temat systemów własności rodzinnej w UE

W ramach projektu "E-training on EU Family Property Regimes" (EU-FamPro) rusza kurs MOOC (Massive Online Open Course). Jest to bezpłatne szkolenie online do samodzielnej nauki na platformie EduOpen.

Kurs został przygotowany z myślą o przedstawicielach zawodów prawniczych (adwokatach, sędziach, notariuszach, mediatorach), którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie rozporządzenia w sprawie małżeńskich stosunków majątkowych (Rozporządzenie 2016/1103) oraz rozporządzenia w sprawie skutków majątkowych zarejestrowanych związków partnerskich (Rozporządzenie 2016/1104).

Materiały dostępne są do 15 kwietnia 2023 r.

EU-FamPro to europejski projekt z dziedziny prawa rodzinnego, którego celem jest zapewnienie skutecznego, długoterminowego stosowania prawa UE przez pary transgraniczne w ich stosunkach majątkowych w życiu codziennym lub w ramach potencjalnego postępowania sądowego. Jest on realizowany przez pięć instytucji akademickich i badawczych: Uniwersytet w Camerino (Włochy), Uniwersytet w Rijece (Chorwacja), Litewskie Centrum Nauk Społecznych (Litwa), Uniwersytet w Lublanie (Słowenia) oraz Uniwersytet w Almerii (Hiszpania).

Szczegółowy opis MOOC dostępny jest tu: (zobacz plakat).

Więcej informacji na temat EU-FamPro można znaleźć na stronie internetowej projektu: E-training on EU Family Property Regimes - EU-FamPRO (euro-family.eu)

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski