Bezpłatny dostęp do szkoleń i wykładów na platformie IDEA

Na portalu IDEA adwokaci i aplikanci adwokaccy mogą skorzystać i obejrzeć udostępnione bezpłatnie  wszystkie wykłady i szkolenia.

IDEA to przedsięwzięcie izb adwokackich: krakowskiej i wrocławskiej, współfinansowane przez Naczelną Radę Adwokacką. Na portalu zamieszczone są audiowizualne rejestracje wykładów znanych i cenionych prawników, w tym przede wszystkim adwokatów. Platforma umożliwia adwokatom wypełnianie obowiązku doskonalenia zawodowego, jako alternatywna metoda w stosunku do tradycyjnych form szkolenia.

Zachęcamy adwokatów i aplikantów z całej Polski do korzystania z udostępnionych materiałów na stronie https://www.idea-adw.org/   

Poniżej publikujemy ogłoszenie adw. Pawła Gierasa, dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie i adw. Andrzeja Grabińskiego, dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Adwokaci i Aplikanci

W związku z czasowym ograniczeniem możliwości korzystania przez adwokatów i aplikantów z tradycyjnych form szkolenia i doskonalenia zawodowego pragnę poinformować, iż decyzją Dziekanów Izb adwokackich we Wrocławiu i Krakowie z dniem jutrzejszym udostępnione zostaną bezpłatnie wszystkie wykłady i szkolenia w tym również kurs prawniczego języka angielskiego, dla adwokatów i aplikantów wszystkich Izb adwokackich w Polsce. Aby skorzystać ze szkoleń należy się zarejestrować (bezpłatnie) a następnie bez ograniczeń korzystać z oferty portalu IDEA.

Szczegóły znajdziecie Państwo na www.idea-adw.org

Zapraszamy do korzystania z portalu IDEA.

Z poważaniem

adw. Andrzej Grabiński – Dziekan ORA we Wrocławiu

adw. Paweł Gieras – Dziekan ORA w Krakowie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry