Bezpłatny wykład: Ochrona podwykonawców w PZP

Komisja Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej razem z wydawnictwem Wolters Kluwer zaprasza na wykład „Ochrona podwykonawców w PZP”, który odbędzie się w ramach cyklu bezpłatnych wykładów dla adwokatów i aplikantów adwokackich na temat Nowe prawo zamówień publicznych z perspektywy adwokata.

Wykładowca: adwokat Piotr Mazuro . Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej projektów realizowanych w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC oraz współfinansowanych ze środków unijnych. Współautor komentarza do ustawy Prawo Zamówień Publicznych z 11.09.2019 r. pod red. Witolda Jarzyńskiego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Zamówień Publicznych.

Jako trener prowadzi szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego i gospodarczego. Wykładowca na Uniwersytecie Szczecińskim na studiach podyplomowych z zamówień publicznych.

Czas trwania: 180 min.

Szkolenie odbędzie  się w dniu 23.11.2022 r.

Za udział w webinarze bądź odsłuchanie całego wykładu można uzyskać 3 punkty szkoleniowe w ramach doskonalenia zawodowego.

Dokładne informacje dotyczące wykładu oraz rejestracji na szkolenie  znajdują się pod linkiem https://szkolenia.wolterskluwer.pl/karta-szkolenia/szkolenie-ochrona-podwykonawcow-w-pzp,2678.html

 

Wykład  będzie prowadzony na żywo, a nadto zostanie nagrany i zamieszczony na stronie samorządu adwokackiego https://palestra.pl/pl/e-palestra/

Z wyrazami szacunku

adw. Bartłomiej Mużyło

adw. Joanna Oświecińska

adw. Grzegorz Kopeć

Komisja Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry