Brak miejsc na konferencję nt. RODO - transmisja w internecie


Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie uprzejmie informuje, że został wypełniony limit miejsc na konferencję „RODO w praktyce kancelarii adwokackiej i wdrożenie dyrektywy policyjnej ”, która  odbędzie się 23 marca. Konferencja będzie transmitowana w internecie na platformie IDeA. 

Każda osoba, która dokonała rejestracji na bezpośredni udział w konferencji poprzez stronę Krakowskiej Izby Adwokackiej (zobacz link), otrzymała mail zwrotny z powiadomieniem o rejestracji i dokładną instrukcją dot. uczestnictwa.

W przypadku dokonania rejestracji na konferencję i niestawienia się na nią adwokaci obciążeni zostaną kosztem uczestnictwa w kwocie 150 złotych. W przypadku chęci rezygnacji z konferencji uprasza się o zgłoszenie faktu mailem ora@adwokatura.krakow.pl – do dnia 20.03.2018 roku.

Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie będzie prowadzić dodatkową listę rezerwową adwokatów, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w konferencji. Decydować będzie kolejność zgłoszeń, a Biuro Rady będzie informować mailem bądź telefonicznie o takiej możliwości. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: ora@adwokatura.krakow.pl

Niezależnie od powyższego informujemy, że konferencja będzie transmitowana w dniu 23 marca 2018 roku, od godz. 10.00 na platformie IDeA (www.idea-adw.org).

(zobacz zaproszenie na konferencję)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry