Centrum Cyber Science zaprasza na studia podyplomowe nt. nowych technologii

  • Naczelna Rada Adwokacka wraz z Centrum Cyber Science zapraszają adwokatów - i innych prawników - pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu nowych technologii na studia podyplomowe.
  • Projekt jest realizowanych w ramach porozumienia o współpracy NRA i Uniwersytetu Śląskiego w zakresie budowania kompetencji w obszarze informatyki, technologii cyfrowej i cyberbezpieczeństwa, które zostało podpisane 10 czerwca 2022 r.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom rynku oraz z myślą o specjalistach dążących do doskonalenia swoich kompetencji, zostały uruchomione dwa kierunki studiów podyplomowych:

 

- Cyber Science. Tokenizacja i automatyzacja procesów w gospodarce cyfrowej. Aspekty prawne, techniczne i zarządcze

(rejestracja na studia: https://irk2.us.edu.pl/pl/offer/registration-select/?next=/pl/offer/POD-2022/programme/W5-NPCS22/);

- Cyber Science. Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem

(rejestracja na studia - https://irk.polsl.pl/pl/offer/REK2023_2024Z_POD/programme/RMS-CS/?from=registration:REK2023_2024Z_POD)

Programy edukacyjne stworzone w ramach studiów podyplomowych dostarczają aktualnej i praktycznej wiedzy, dostosowanej do dynamicznie zmieniających się wymagań rynku.

Wykłady prowadzone są przez doświadczonych specjalistów i praktyków branży, co gwarantuje ich wysoki poziom merytoryczny.

Studia oferują nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych.

Studia obejmują wiedzę z zakresu nowych technologii takich jak:

 

1.    blockchain

2.    Sztuczna Inteligencja

3.    LegalTech

4.    FinTech

5.    automatyzacja procesów

6.    smart contract

7.    cyberbezpieczeństwo

 

Dodatkowo poprzez zajęcia praktyczne oraz warsztaty uczestnicy będą mieli możliwość nabyć kompetencje niezbędne do zarządzania transformacją cyfrową 

Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji oraz programu studiów dostępne są na stronie internetowej: https://us.edu.pl/centra-badawcze/cyberscience/studia-podyplomowe/.

 

Projekt jest realizowanych w ramach porozumienia o współpracy NRA i Uniwersytetu Śląskiego w zakresie budowania kompetencji w obszarze informatyki, technologii cyfrowej i cyberbezpieczeństwa, które zostało podpisane 10 czerwca 2022 r.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski