II Kongres Praw Obywatelskich 14-15 grudnia


Rzecznik Praw Obyatelskich zaprasza do Warszawy na II Kongres Praw Obywatelskich w dniach 14-15 grudnia 2018 r.  w Muzeum Polin w Warszawie.Kongres organizowany jest w stulecie polskiej niepodległości, ale także w 70 lat od podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i w 25 lat po tym, jak Polska związała się postanowieniami Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

(zobacz program)

Wydarzenia towarzyszące:

Wioska praw człowieka - organizacje pozarządowe zapraszają do zapoznania się z ich działalnością, do networkingu, nawiązania współpracy
Otwarty mikrofon - podczas przerw przedstawiciele organizacji będą prezentować ciekawe historie ze swojej działalności oraz najciekawsze programy.

Dzieci z opiekunami mogą spędzić czas w Miejscu Edukacji Rodzinnej w Muzeum. Sala otwarta jest 14 grudnia (piątek) w godz. 15.00 - 18.00, 15 grudnia (sobota) w godzinach 12.30 - 15.00

Dla uczestników II Kongresu Praw Obywatelskich zniżka 20% w restauracjach Muzeum POLIN.

Wystawa stała Muzeum Polin dla uczestników Kongresu dostepna jest ze zniżka (15 zł a nie 25 zł). Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu +48 22 471 03 01, nr wewn. 4 lub pod adresem grupy@polin.pl.

Po I Kongresie powstał zestaw 54 rekomendacji. To było nasze wspólne zobowiązanie, dlatego po prawie roku  chcemy Państwa poinformować, co udało (a co się nie udało) z tym zrobić. Załączony dokument zawiera przede wszystkim opis działań RPO, ale nie tylko.

(zarejestruj się)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry