II Kongres Prawa Rodzinnego 18 października w Krakowie

Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie wspólnie z Komisją Doskonalenia Zawodowego NRA organizuje 18 października 2019 roku II Kongres Prawa Rodzinnego.

Częścią Kongresu będzie debata zatytułowana „Adwokat-Kobieta-Lider”. W Wydarzeniu w charakterze panelistów uczestniczyć będą adwokaci i sędziowie z całej Europy, przedstawiciele wszystkich stowarzyszeń adwokackich w Europie, a także wiele osobistości z polityki, biznesu i kultury.

Debata „Adwokat-Kobieta-Lider” skupi się na roli i pozycji kobiet w zawodzie prawnika. Wśród uczestników znajdą się wybitne przedstawicielki naszego zawodu i nie tylko, zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich, w celu dzielenia się swoimi doświadczeniami i omawiania wyzwań, jakie napotkali na drodze do osiągnięcia pozycji lidera.

Kongres i debata odbędzie się 18 października 2019 roku, a towarzyszące mu wydarzenia odbywać się będą także w dniach 17 i 19 października 2019 roku. Merytoryczna cześć Kongresu odbędzie się w Centrum Dydaktycznym Wydziału Prawa i Administracji UJ, a wydarzenia towarzyszące w Klubie Adwokatów i siedzibie Krakowskiej Izby Adwokackiej.

Kongres i debata będą transmitowane on-line za pośrednictwem portalu IDEA (Internetowe Doskonalenie Adwokatury) pod adresem www.idea-adw.org.

Wszystkie szczegóły programu i informacje o możliwościach rejestracji na Kongres znajdą Państwo na dedykowanej stronie internetowej Kongresu:


http://www.cracowbarassociation.com

Spotkajmy się w dniach 17-19 października w Krakowie.

Dziekan ORA w Krakowie

adw. Paweł Gieras

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry