Jak pandemia dotknęła procedurę cywilną, karną i sądowoadministracyjną – konferencja online 1 lipca


Rzecznik Praw Obywatelskich i Naczelna Rada Adwokacka, wraz z Komisją Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, zapraszają na konferencję pod nazwą: „Procedury chore na COVID? Jak pandemia dotknęła procedurę cywilną, karną i sądowoadministracyjną.” Odbędzie się ona 1 lipca w formie hybrydowej: w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie oraz online.

Konferencja zaplanowana jest w godz. 9.00-15.15 i składać się będzie z trzech tematycznych paneli dyskusyjnych, a głos zabiorą eksperci i ekspertki z zakresu procedury cywilnej, karnej i sądowoadministracyjnej.

(czytaj program konferencji)

Wydarzenie odbędzie się w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich przy ul. Długiej 23/25 w Warszawie, konferencja będzie także transmitowana na kanale Biura Rzecznika Praw Obywatelskich na YouTube.

Bezpośredni link do transmisji: (przejdź do transmisji)

Do udziału zaproszeni są zarówno profesjonalni pełnomocnicy procesowi, jak i przedstawiciele pozostałych zawodów prawniczych, organizacji pozarządowych i każda osoba zainteresowana tematyką praw człowieka.

Szanowni Państwo, miejsca dla uczestników na platformie Zoom zostały już wyczerpane. Zostało jednak jeszcze 15 miejsc dla osób, które chcą wziąć osobisty udział w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Pozostałych Państwa zachęcamy do śledzenia konferencji za pośrednictwem transmisji na kanale YouTube.

 

 


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry