Konferencja „Mediacja w medycynie” - 24-25 stycznia 2020 r. w Krakowie


Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w pierwszej wspólnej konferencji Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Naczelnej Izby Lekarskiej poświęconej tematyce "Mediacji w medycynie", która odbędzie się w dniach 24-25 stycznia 2020 roku w Krakowie.

Pierwszego dnia odbędą się wykłady praktyków dotyczące istoty mediacji oraz regulacji prawnych w zakresie postępowania mediacyjnego. Obrady zakończone zostaną wspólną uroczystą kolacją, na którą chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich uczestników konferencji.

Drugiego dnia zapraszamy Państwa na panele związane z postępowaniami mediacyjnymi w sprawach z zakresu odpowiedzialności zawodowej. Przedstawione zostaną rozwiązania prawne oraz dane liczbowe w powyższym zakresie, a dyskusji poddane zostaną w szczególności następujące zagadnienia:

• sposób prowadzenia mediacji przez mediatora w postępowaniu w przedmiocie odpowiedzialności zawodowej;

• konsekwencje zawarcia ugody przed mediatorem na etapie postępowania przed rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej;

• konsekwencje zawarcia ugody przed mediatorem na etapie postępowania przed sądem lekarskim;

• Postulaty de lege feredna – co można zrobić, żeby mediacji w sprawach z zakresu odpowiedzialności zawodowej było więcej?

Podczas styczniowego spotkania w Krakowie, w Hotelu Holiday Inn będziemy mieli po raz pierwszy okazję do wspólnej wymiany zdań oraz doświadczeń z członkami samorządu zawodowego lekarzy, dlatego serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tym, tak ważnym zarówno dla środowiska adwokackiego, jak i lekarskiego wydarzeniu.


•    Koszt udziału w konferencji wynosi 600 zł i zawiera nocleg w hotelu Holiday Inn Krakow City Centre, udział w uroczystej kolacji w dniu 24 stycznia br. oraz udział w konferencji wraz z lunchem i przerwami kawowymi, zgodnie z programem konferencji.

•    Udział w konferencji uprawnia do uzyskania 6 punktów szkoleniowych.

Zgłoszenia uczestnictwa wraz z dowodem uiszczenia opłaty prosimy przesłać najpóźniej do dnia 15 stycznia br. Ilość miejsc jest ograniczona.

(pobierz formularz)

(czytaj program)

 


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski