Konferencja nt. arbitrażu w transakcjach fuzji i przejęć 23-24 maja w Warszawie

Konferencja „Dispute Resolution in M&A Transactions” odbędzie się 23-24 maja 2019 roku w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie. Organizatorami są ICC Polska oraz Kancelaria GESSEL przy współpracy Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego ICC oraz Sądu Arbitrażowego Lewiatan. Do 15 marca obowiązuje stawka Early Bird.

„Dispute Resolution in M&A Transactions” to prestiżowa konferencja poświęcona zagadnieniom arbitrażu w transakcjach fuzji i przejęć. Tradycyjnie, na konferencji nie zabraknie międzynarodowych ekspertów z zakresu arbitrażu oraz transakcji fuzji i przejęć.

Podczas konferencji będzie można posłuchać o nowych trendach oraz istotnych kwestiach w arbitrażu M&A, z którymi mierzą się arbitrzy w Rosji, Nowej Zelandii, Krajach Bałtyckich czy wreszcie Izraelu. Pojawi się też temat TPF oraz złożoności transakcji M&A w kontekście postępowań arbitrażowych. Drugiego dnia konferencji przyjrzymy się bliżej transakcjom M&A w kontekście strategii Belt & Road. W programie znalazły się również trzy sesje „case study” oraz panele dyskusyjne.

Konferencja skierowana jest do arbitrów, prawników (w szczególności specjalizujących się w arbitrażu oraz fuzjach i przejęciach), in-house lawyers oraz doradców prawnych i biznesowych w transakcjach M&A.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

(zobacz program konferencji)

(rejestracja)

Wszystkie szczegóły dotyczące konferencji oraz panel do rejestracji on-line dostępne są na stronie konferencyjnej:
(zobacz stronę)


oraz na profilu konferencji na LinkedInie:

(zobacz stronę)

Partnerzy konferencji: CMS, WHITE&CASE

instytucje wspierające: ICC England, Naczelna Rada Adwokacka, Polskie Stowarzyszenie Sądownictwa Polubownego, Arbitral Women, RAA, PSIK, ICDR/AAA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski