Konferencja o prawie międzynarodowym 7-9 kwietnia w Krakowie

Międzynarodowa konferencja organizowana przez New York State Bar Association („NYSBA”) odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia br. w Krakowie. Krakowska izba jest patronem tego wydarzenia.

Licząca ponad 74 tysięcy członków NYSBA jest największym dobrowolnym stanowym zrzeszeniem prawników w USA. NYSBA ma członków na całym świecie. Sekcja Prawa Międzynarodowego (International Section) organizuje co roku na wiosnę konferencję w Europie. Do tej pory miejscami spotkań były m.in. Londyn, Praga, Mediolan, czy Paryż.

W tym roku, z inicjatywy adw. Szymona Gostyńskiego, członka Komisji ds. Współpracy Zagranicznej przy ORA w Krakowie, wieloletniego członka NYSBA, po raz pierwszy w historii tej organizacji konferencja odbędzie się w Krakowie.

Konferencja skierowana jest do adwokatów zajmujących się na co dzień problematyką prawa międzynarodowego w różnych jego aspektach. Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny zawiera broszura dostępna pod adresem:  http://www.nysba.org/krakow16/

Oprócz programu o charakterze stricte naukowym przewidziano szereg wydarzeń towarzyszących konferencji, które będą świetną okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z prawnikami z całego świata w mniej formalnym otoczeniu.

adw. Paweł Gieras 

Dziekan ORA w Krakowie

 


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry