Kończy się pierwsze polsko-ukraińskie szkolenie adwokatów

Pierwsze polsko-ukraińskie szkolenie adwokatów zakończy się oficjalnie 25 kwietnia w Łodzi. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w uroczystości oraz do zadawania pytań i proponowania tematów, które warto omówić. 

W imieniu Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi, uprzejmie zapraszamy Koleżanki i Kolegów na uroczystość zakończenia „I Polsko-Ukraińskiego Szkolenia Adwokatów”, która odbędzie się w dniu 25 kwietnia br. o godz. 17.00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 63.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość nawiązania znajomości z adwokatami zza naszej wschodniej granicy, wymiany doświadczeń oraz wysłuchania wystąpienia Przedstawiciela delegacji ukraińskiej, poświęconego kondycji samorządu adwokackiego na Ukrainie oraz planowanym kierunkom zmian. Po części oficjalnej zapraszamy wszystkich na skromny poczęstunek, uzupełniany rytmami muzyki ukraińskiej.

Osoby zainteresowane omówieniem, podczas wspomnianej uroczystości, konkretnych tematów lub udzieleniem odpowiedzi na konkretne pytania, uprzejmie prosimy o przesłanie pytań i/lub tematów na adres e-mail: jasz@advocatus.pl w terminie do dnia 15 kwietnia br.

Osobom chcącym wziąć udział w spotkaniu, dla których konieczna jest rezerwacja noclegu, oferujemy pomoc w znalezieniu miejsca noclegowego. Prośby o rezerwację miejsc noclegowych prosimy przesyłać na ww. adres e-mail.

Serdecznie zapraszamy

Adw. Justyna Mazur

Adw. Jarosław Szczepaniak

Adw. Piotr Osiewacz

Koordynatorzy Naczelnej Rady Adwokackiej ds. Współpracy z Adwokaturą Ukraińską    

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/