Legal Market Day 10-11 marca 2022

LEGAL MARKET DAY 2022 - dziewiąta edycja ogólnopolskiej konferencji dla prawników, którzy chcą tworzyć i rozwijać nowoczesne kancelarie, odbędzie się 10-11 marca w formule hybrydowej. Jednym z prelegentów będzie adw. Przemysław Rosati, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

Liczba miejsc na event stacjonarny jest limitowana – do otwartej sprzedaży trafi tylko 100 biletów.

(przejdź do strony ze sprzedażą biletów)

Pierwszego dnia konferencji odbędą się praktyczne warsztaty, w trakcie których prezentowane będą sprawdzone rozwiązania marketingowe i technologiczne dla prawników. Drugi dzień wydarzenia przeznaczony jest w całości na wystąpienia prelegentów.

Tematy przewodnie LMD2022 to:

  • New Future – modele działania kancelarii, Zarządzanie zespołem
  • Reforma zawodu prawnika.

 

LMD2022  to także networking. Uczestnicy, którzy wezmą udział w LMD stacjonarnie, będą mogli skorzystać z networkingu w utworzonych wcześniej grupach roboczych – w zakresie zarządzania, marketingu, back office, HR i technologii. Nabór do grup roboczych prowadzą organizatorzy, a chętni mogą zgłaszać się przez formularz kontaktowy. Networking będzie miał miejsce zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia.

Uczestnicy, którzy zakupią bilet VIDEO, STANDARD oraz VIP będą mieli dostęp do nagrań prelekcji przez 30 dni po zakończeniu konferencji.

LEGAL MARKET DAY przeznaczony jest dla

  • dużych kancelarii – liderów branży, którzy szukają sposobów na optymalizację działań, możliwości networkingu i inspiracji.
  • małych i średnich kancelarii – dla świadomych prawników, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na konkretne pytania i poznać skuteczne narzędzia.
  • in-house’ów i przedstawicieli świata biznesu – dla wszystkich osób związanych z branżą prawną, które poszukują nowej wiedzy i chcą uczyć się od najlepszych.

 Naczelna Rada Adwokacka objęła wydarzenie ptronatem.

(przejdź do strony wydarzenia)

 

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry