Letnia Szkoła Prawa Karnego w Brukseli - zaproszenie

Dwunasta edycja Letniej Szkoły Prawa Karnego, zorganizowana przez IEE-ULB we współpracy z ECLAN, odbędzie sie od 29 czerwca do 3 lipca w Brukseli. Termin zgłoszeń mija 31 maja. 

Propozycja skierowana jest do praktyków w dziedzinie współpracy policyjnej i sądowej w sprawach karnych, a zajęcia zawierają zarówno elementy teoretyczne, jak i praktyczne. Wykłady poprowadzą naukowcy i eksperci krajowi oraz europejscy, mający praktykę w zakresie prawa karnego Unii Europejskiej.

Wymagania wstępne: wnioskodawcy muszą mieć wykształcenie prawnicze, czyli wykształcenie wyższe w dziedzinie prawa, nauk politycznych i stosunków międzynarodowych lub doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie (urzędnik, sędzia itp.).

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w języku angielskim. Opłaty za kurs to: 500 € lub 300 € (dla studentów). Istnieje możliwość uzyskania stypendium. Organizacja będzie oferować trzy stypendia pokrywające czesne programu, a w celu jego uzyskania uczestnicy powinni przesłać zgłoszenie do dnia 25 maja  2015 r.

Wszyscy, którzy ukończą szkolenie otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2015. Celem rejestracji, należy wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej wraz z CV na adres: eclan@ulb.ac.be.

Więcej informacji na temat kursu znajduje się na stronie internetowej:  

www.summerschool-ulb-criminaljustice.eu

(zobacz program)


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski