„Mediacje rówieśnicze i szkolne sposobem przeciwdziałania konfliktom w szkołach” – konferencja 3-4 grudnia

Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zaprasza na konferencję pt. "Mediacje rówieśnicze i szkolne sposobem przeciwdziałania konfliktom w szkołach" połączoną z  uroczystością objęcia patronatem Centrum Mediacji Rówieśniczych przy Szkole Podstawowej nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie. Konferencja w formie hybrydowej odbędzie się w dniach 3-4 grudnia w Warszawie. Transmitowana będzie na kanale Adwokatury Polskiej YouTube.

Konferencję otworzą m. in. adw. Przemysław Rosati, prezes NRA i  adw. dr Agnieszka Zemke-Górecka, wiceprezes NRA i prezes Centrum Mediacji przy NRA. 

Celem konferencji jest podjęcie istotnego społecznie tematu, jakim są mediacje rówieśnicze i szkolne. Uczestnicy wraz z Prelegentami będą poszukiwali odpowiedzi na pytania związane z potrzebami i możliwościami realizowania programów poświęconych prowadzeniu mediacji rówieśniczych. Miejsce znajdą także rozważania nt. koniecznych kompetencji, jakie powinien posiadać mediator pomagający w rozwiązywaniu problemów rówieśniczych.

(pobierz program konferencji)


Udział w konferencji w formie online jest bezpłatny. Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie udziału w konferencji, prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i dokonanie opłaty.  

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry