Międzynarodowa konferencja o rządach prawa 26 czerwca

Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na Polsko-Amerykańską konferencję poświęconą rządom prawa, która odbędzie się 26 czerwca 2018 r. w Collegium Iuridicum II w Warszawie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny i więcej informacji znajduje się na stronie: www.cpa20.wpia.uw.edu.pl

W czasie konferencji przewidziane jest tłumaczenie symultaniczne. Osoby, które nie będą mogły wziąć osobistego udziału, mogą śledzić przebieg konferencji na żywo na stronie (link do streamingu)

Do udziału w konferencji zostali zaproszeni wybitni eksperci ze Stanów Zjednoczonych, z Polski oraz z innych krajów, którzy będą dyskutować, m.in.: o rozwoju, definicji i znaczeniu państwa prawa; trójpodziale władzy; roli sądów i samorządów lokalnych w państwie prawa.

W załączeniu program konferencji, która będzie zwieńczeniem obchodów dwudziestej rocznicy powstania Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

(zobacz program)

Konferencja odbędzie się w Collegium Iuridicum II (ul. Lipowa 4, Warszawa, Aula A3), początek godzina 9.30

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry