Nagranie konferencji "Osoba z niepełnosprawnością w systemie wymiaru sprawiedliwości"

Nagranie konferencji pt. "Osoba z niepełnosprawnością w systemie wymiaru sprawiedliwości", która odbyła się online 21 września, dostępne jest na kanale YouTube i Facebooku. Konferencję zorganizowały Naczelna Rada Adwokacka, Komisja ds. Równego Traktowania NRA i Komisja Praw Człowieka przy NRA. Patronat nad wydarzeniem objął adw. Przemysław Rosati, prezes NRA.

Dostęp do wymiaru sprawiedliwości dla osób z niepełnosprawnościami to temat bardzo ważny, wieloaspektowy i jest tu dużo do zrobienia - powiedział otwierając konferencję adw. Przemysław Rosati, prezes NRA. Zaznaczył, że cieszy się, iż Adwokatura rozpoczyna debatę, jak systemowo rozwiązać te kwestie, a sprawy równego traktowania, czy osób cyfrowo wykluczonych, czy osób z niepełnosprawnościami, są obiektem szczególnej troski samorządu adwokackiego w tej kadencji.

Nagranie konferencji dostępne jest na kanale Adwokatury Polskiej na You Tube (przejdź do nagrania na YT) oraz na profilu Naczelnej Rady Adwokackiej wn Facebooku (przejdź do nagrania na Facebooku)

 

 

 

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry