Nowe wykłady wideo na e-Palestrze

Zapraszamy do odwiedzania zakładki "Wykłady wideo" na stronie e-Palestry, gdzie publikowane są nagrania szkoleń dla adwokatów i aplikantów adwokackich.

Komisja Doskonalenia Zawodowego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zaprasza na bezpłatny wykład dla adwokatów i aplikantów adwokackich dotyczący dopingu w sporcie, walki z dopingiem oraz odpowiedzialności dyscyplinarnej za doping w sporcie

Wykładowcy – dr nauk farm. Andrzej Pokrywka, dr nauk prawnych Michał Rynkowski

Za udział w webinarze i odsłuchanie całego wykładu można uzyskać 2 punkty szkoleniowe w ramach doskonalenia zawodowego.

W przypadku nieposiadania konta na portalu Palestry należy dokonać uprzedniej rejestracji. Aby to wykonać należy pod linkiem https://palestra.pl/pl/zaloguj wybrać przycisk Rejestracja i zgodnie z wyświetlana informacją uzupełnić wskazane 3 pola. W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Państwa biurem ORA celem zweryfikowania czy wpisywane dane są tożsame z danymi dostępnymi w elektronicznym Systemie Obsługi Adwokatury, a tym samym w Krajowym Rejestrze Adwokatów i Aplikantów Adwokackich. W przypadku aktualizacji danych dostęp do portalu Palestry będzie dostępny następnego dnia.
Więcej o portalu Palestra w tym jak można uzyskać punkty szkoleniowe w tym serwisie dostępne jest tutaj: https://palestra.pl/pl/faq

Serdecznie zapraszamy!

adw. Grzegorz KopećPrzewodniczący Komisji Doskonalenia Zawodowego przy NRA

Link do nagrania: (przejdź do strony z nagraniem)

 

Komisja Praw Człowieka oraz Komisja ds. Równego Traktowania przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zapraszają na szkolenia on-line „Emocje w biznesie – po co i jak z nich korzystać?”.

Szkolenie realizowane jest w związku ze współpracą nawiązaną przez Naczelną Radę Adwokacką z Polskim Towarzystwem Analizy Transakcyjnej.Podczas szkolenia poruszane są zagadnienia:
- jak pomóc klientowi, który przychodzi na spotkanie pełen wściekłości i długo nie może się uspokoić,
- co zrobić, gdy podczas omawiania zagadnień prawnych ktoś długo płacze,
- jak zmierzyć się ze swoim poczuciem bezsilności lub złości,
- do czego mogą prawnikom przydać się emocje, takie jak złość, strach, smutek i radość,
- jak radzić sobie z emocjami zstępczymi – oburzeniem, bezsilnością, wściekłością; co nam mówią, jak z nich konstruktywnie skorzystać.
Zrozumienie mechanizmów rządzących naszymi emocjami pomaga w skutecznym korzystaniu z nich. Dzięki tej wiedzy adwokat będzie wiedział, jak się zachowywać wobec swoich klientów, kiedy przeżywają emocje oraz jak interpretować własne emocje.

Prelegentka – Katarzyna Balcerkiewicz – Polskie Towarzystwo Analizy Transakcyjnej

Za udział w webinarze i odsłuchanie całego wykładu można uzyskać 1 punkt szkoleniowy w ramach doskonalenia zawodowego.W przypadku nieposiadania konta na portalu Palestry należy dokonać uprzedniej rejestracji.

 

Link do nagrania (przejdź do strony z nagraniem)Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry