„Nowy proces karny – sprawiedliwość dla wszystkich?” – zaproszenie na konferencję

Komisja Praw Człowieka przy NRA zaprasza 13 czerwca br. na konferencję poświęconą zmianom w kodeksie postępowania karnego, które wejdą w życie 1 lipca 2015 r.

Konferencja odbędzie się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (ul. Chodakowska 19/31). W programie przewidziano wystąpienia m.in. adw. dr. hab. Michała Królikowskiego, prof. Pawła Wilińskiego, dr hab. Małgorzaty Wąsek-Wiaderek, adw. prof. Piotra Kardasa, sędziego Igora Tuleyi oraz prokuratora Piotra Kosmatego.

Podczas konferencji prelegenci omówią zmiany, jakie czekają wymiar sprawiedliwości po 1 lipca, podzielą się wątpliwościami, ale też rozwieją mity i kontrowersje związane z nowymi przepisami. Organizatorzy zwracają uwagę, że nowelizacja Kpk to fundamentalna reforma postępowania karnego, która z pewnością zmieni kulturę i świadomość profesjonalnych prawników. 

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie udziału w konferencji do 8 czerwca 2015 r., wyłącznie drogą mailową na adres dzial.osobowy@nra.pl wraz z adresem korespondencyjnym i wskazaniem wykonywanego zawodu (np.: adwokat, radca prawny, aplikant lub osoba zainteresowana tematyką konferencji), celem późniejszego kolportażu dokumentów potwierdzających uczestnictwo w konferencji (świadectwa dla adwokatów i radców prawnych, certyfikaty dla pozostałych uczestników). Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają, że nie ma innej możliwości rejestracji w tym wydarzeniu oraz prawo do zamknięcia list zgłoszeń przed upływem podanego terminu (08.06.br.).

Czytaj program konferencji

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/