NRA ponownie gospodarzem panelu na Europejskim Kongresie Gospodarczym

„Prawo sprzyjające biznesowi” – to tytuł panelu Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, którego gospodarzem jest Naczelna Rada Adwokacka.

Panel odbędzie się 12 maja w godz. 9.30-11.00, poprowadzi go adw. Roman Kusz, dziekan ORA w Katowicach i przewodniczący wizerunku zewnętrznego i ochrony prawnej, działającej przy NRA. W dyskusji udział wezmą: Paweł Mucha, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Mariusz Haładyj, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Michał Wójcik, sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, adw. Jacek Trela, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, Przemysław Szmidt, prezes Zarządu firmy Getfresh sp. z o.o. oraz przedstawiciel firmy Impel SA.

Udział w części konferencyjnej IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego jest bezpłatny i obejmuje możliwość uczestniczenia w sesjach tematycznych w dniach 10-12 maja, European Start-up Days (11-12 maja) – impreza towarzysząca EEC, Gali Top Inwestycje Komunalne.

Adwokaci chcący uczestniczyć w EKG winni zarejestrować się na stronie kongresu:  

https://konferencje.ptwp.pl/pl/konferencja,225,ix-europejski-kongres-gospodarczy 

Adwokatura to jedyne środowisko prawnicze, które od lat bierze czynny udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie Centralnej. W latach ubiegłych w ponad 150 panelach uczestniczyło kilka tysięcy gości nie tylko z Europy, ale też z Azji i Afryki.  

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/