Ogólnopolska konferencja naukowej: Mediacje jako instrument ochrony prawnej

  • Centrum Mediacji przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu, wspólnie z Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz Wydziałem Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji naukowej pt. "Mediacje jako instrument ochrony prawnej".
  • Wydarzenie zaplanowano na 1 grudnia we Wrocławiu.

Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Uniwersytecka 22/26, Budynek A - Sala 418, o godz. 10.00.

Zgodnie z tytułem, podczas konferencji poruszane będą zagadnienia związane z praktycznym wykorzystaniem mediacji w sprawach, gdzie zawodzi państwo i rynek, czyli w sprawach pracowniczych, ubezpieczeniowych, medycznych oraz sprawach frankowych. W Konferencji wystąpią prelegenci reprezentujących polskie ośrodki naukowe, którzy są mediatorami, adwokatami i wykładowcami akademickimi zajmującymi się mediacjami praktycznie i teoretycznie, mającymi wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, a także przedstawiciele administracji publicznej.

Zgłoszenia proszę kierować na adres: centrum.mediacji@ora.wroc.pl

 

(pobierz program)

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski