Piątki z Centrum Mediacji przy NRA - terminy sierpniowe

Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zaprasza  na drugą część szkoleń specjalistycznych, zaplanowanych dla adwokatów-mediatorów na sierpień - cykl szkoleń „Piątki z Centrum Mediacji przy NRA”.

Propozycje szkoleń:

1.    W dniu 12 sierpnia 2022 roku (piątek) odbędzie się szkolenie z Mediacji Administracyjnych i Cywilnych, które poprowadzi adw. Cezary Rogula. Szkolenie odbędzie się w godzinach 10.00 – 17.00 (8 h), z przerwą w godz. 13.00 – 14.00.
Adw. Cezary Rogula jest adwokatem i mediatorem, Wiceprezesem Centrum Mediacji przy NRA oraz trenerem Członek Young Mediators’ Initiative przy IMI w Hadze, mediator oraz ambasador GRO Global. Uczestniczył jako mediator, konsultant lub pełnomocnik w pozasądowym rozwiązywaniu krajowych i międzynarodowych sporów cywilnych i gospodarczych, z zakresu własności intelektualnej, rodzinnych, karnych i administracyjnych. Szkoli z negocjacji i mediacji m.in. w Polsce, Austrii, Belgii, Holandii i Indiach.
2.  W dniu 26 sierpnia 2022 roku (piątek) odbędzie się szkolenie „Mediacje Pracownicze: mobbing i dyskryminacja.” Szkolenie, które poprowadzi dla Państwa adw. dr Robert Bogdzio odbędzie się w godzinach 10.00 – 17.00 (8 h), z przerwą w godz. 13.00 – 14.00.

Adw. dr Robert Bogdzio jest doktorem nauk prawnych, adwokatem i mediatorem sądowym, Wiceprezesem Centrum Mediacji przy NRA oraz wykładowcą na uczelniach wyższych w Polsce i za granicą. Autor licznych publikacji naukowych i monografii z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy.


Wszystkie szkolenia odbędą się w siedzibie NRA w Warszawie, ul. Świętojerska 16. Udział w nich będzie uprawniał do uzyskania 3 punktów szkoleniowych za każde szkolenie oraz otrzymania zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia.

Koszt szkolenia dla adwokatów-mediatorów wynosi 250 zł netto (307,50 brutto), dla mediatorów niebędących adwokatami cena szkolenia to 500 zł netto (615 zł brutto).

Państwa zgłoszenie będzie brane pod uwagę w momencie otrzymania zapłaty przez organizatora. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego dotyczącego wybranych szkoleń wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty za szkolenie na adres: centrum.mediacji@adwokatura.pl  do dnia 4 sierpnia 2022 roku.

 (pobierz formularz zgłoszeniowy na 12 sierpnia)

(pobierz formularz zgłoszeniowy na 19 sierpnia)

(pobierz formularz zgłoszeniowy na 26 sierpnia)


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry