Polski Kongres Przedsiębiorczości w Poznaniu 24-25 września


Naczelna Rada Adwokacka objęła patronatem Polski Kongres Przedsiębiorczości, który w tym roku odbędzie się 24-25 września w Poznaniu, w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Polski Kongres Przedsiębiorczości jest inicjatywą, która powstała w 2013 roku jako odpowiedź dla sektora biznesu, nauki oraz administracji samorządowej na zapotrzebowanie w kwestii wydarzenia biznesowego tworzącego platformę porozumienia pomiędzy wyżej wymienionymi sektorami. Kongres jest wydarzeniem mobilnym, odbywającym się co roku w innym mieście wojewódzkim, skupia co roku ponad 1200 osób reprezentujących różne branże polskiej gospodarki oraz dziedziny nauki.

W kongresie wezmą udział ambasadorzy oraz przedstawiciele izb handlowych ze Szwecji, Niemiec, Czech, Włoch, Francji oraz Wielkiej Brytanii. W ramach kongresu odbędą się międzynarodowe spotkania B2B, w ramach których będą Państwo mogli nawiązać bezpośrednie relacje biznesowe z partnerami zagranicznymi.

Adwokaci, którzy chcą skorzystać z możliwości udziału w tym wydarzeniu, proszeni są o dokonanie rejestracji na stronie: http://polskikongres.pl Znajdą tam Państwo ponadto program wydarzenia oraz informacje organizacyjne.

Informujemy ponadto, że Naczelna Rada Adwokacka uzyskała nominację do tytułu Polska Nagroda Jakości 2018 za 100-letni wkład Adwokatury Polskiej na rzecz pomocy prawnej, współdziałanie w ochronie praw i wolności obywatelskich, a także współdziałanie w kształtowaniu i stosowaniu prawa w oparciu o historię i tradycję.

Koordynatorem działań Adwokatury w ramach Kongresu ze strony Adwokatury jest adw. Małgorzata Krzyżowska, członek Komisji ds. Wizerunku Zewnętrznego Adwokatury i Ochrony Prawnej przy NRA.

 


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry