Polsko-ukraińskie szkolenie adwokatów w Kijowie i Odessie

Adwokaci, chcący poszerzyć swoją wiedzę o wiadomości z zakresu wykonywania tego zawodu na Ukrainie oraz funkcjonowania ukraińskich organów wymiaru sprawiedliwości, mogą wziąć udział w „II Polsko–Ukraińskim Szkoleniu Adwokatów”, które odbędzie się w dniach od 28 czerwca do 7 lipca 2015 roku w Kijowie i Odessie. Zapraszają na nie koordynatorzy Naczelnej Rady Adwokackiej ds. Współpracy z Adwokaturą Ukraińską.

W czasie szkolenia adwokaci z Polski będą mieli możliwość poznania zasad funkcjonowania Adwokatury Ukraińskiej i struktury samorządu adwokackiego na Ukrainie, a także sądownictwa ukraińskiego. Uczestnicy szkolenia odbędą staże w kancelariach adwokackich w Kijowie, gdzie zapoznają się ze sposobem wykonywania zawodu adwokata na Ukrainie. W dniu 4 lipca adwokaci z Polski wezmą udział w „II Międzynarodowym Forum – Szlaki Rozwoju Adwokatury Ukraińskiej w Unii Europejskiej”, organizowanym przez Radę Adwokatów miasta Kijowa. Uczestnicy szkolenia odwiedzą też Odessę, skąd wrócą bezpośrednio do Polski.

Szkolenie jest elementem długofalowej współpracy, będącej wynikiem zawartej pomiędzy Adwokaturą Polską i Adwokaturą Ukraińską umowy współpracy. Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli nawiązać szereg kontaktów, które w przyszłości mogą stać się źródłem wielu ciekawych inicjatyw.

Koszty udziału w szkoleniu pokrywają jego uczestnicy.

(zobacz program szkolenia)

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres e-mail: j.szczepaniak@dsj-legal.pl do dnia 17 czerwca 2015 r. pobierz: Formularz zgłoszeniowy

Wszelkich informacji udziela adw. Jarosław Szczepaniak – tel. 602124337; e-mail: j.szczepaniak@dsj-legal.pl 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry