Prawnicy na rzecz równości - konferencja 11 kwietnia w Toruniu


Konferencja podsumowująca projekt "Prawnicy na rzecz równości. Lokalne platformy współpracy", odbędzie się 11 kwietnia w Toruniu.

Konferencję organizują Polskie Towarzystwo Prawa Administracyjnego oraz Komisja Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, Komisja Praw Człowieka przy Krajowej Izbie Radców Prawnych i Norweska Rada Adwokacka (Den Norske Advokatforening) przy współpracy z Kujawsko-Pomorską Izbą Adwokacką w Toruniu.

Projekt “Prawnicy na rzecz równości. Lokalne platformy współpracy” miał na celu nawiązanie i rozwój współpracy pomiędzy lokalnymi samorządami adwokackimi i radcowskimi a organizacjami pozarządowymi działającymi na polu równego traktowania. W czasie jego trwania udało się nawiązać współpracę z samorządami w 8 miastach oraz przeszkolić bez mała 50 prawników i prawniczek oraz ponad 20 przedstawicieli i przedstawicielek NGOsów. Podczas konferencji zaprezentowana zostanie także publikacja zawierające wskazówki i dobre praktyki dla samorządów i NGOsów dotyczące współpracy.

(zobacz program konferencji)

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

Zgłoszenia o problemach z formularzem nalezy kierować na adres: zjablonska@ptpa.org.pl 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/