Prawo migracyjne i azylowe - wykład na e-Palestrze od 11 marca

Komisja Doskonalenia Zawodowego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej wraz z partnerem Uniwersytetem Śląskim zaprasza na bezpłatny wykład dla adwokatów i aplikantów adwokackich: „Prawo migracyjne i azylowe w świetle masowego napływu uciekinierów wojennych”. Wykład będzie stale dostępny na e-Palestrze od dnia 11 marca 2022 r.

Za udział w webinarze i odsłuchanie całego wykładu można uzyskać 1-1,5 punktu szkoleniowego w ramach doskonalenia zawodowego. Prelegentką będzie prof. dr hab. Barbara Mikołajczyk.

Czas trwania: 60-90 min.

Wykład  nie będzie prowadzony na żywo, zostanie nagrany i zamieszczony na stronie samorządu adwokackiego https://palestra.pl/pl/e-palestra/

W przypadku nie posiadania konta na portalu Palestry należy dokonać uprzedniej rejestracji.

Aby to wykonać należy pod linkiem https://palestra.pl/pl/zaloguj wybrać przycisk Rejestracja i zgodnie z wyświetlana informacją uzupełnić wskazane 3 pola. W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Państwa biurem ORA celem zweryfikowania czy wpisywane dane są tożsame z danymi dostępnymi w elektronicznym Systemie Obsługi Adwokatury, a tym samym w Krajowym Rejestrze Adwokatów i Aplikantów Adwokackich. W przypadku aktualizacji danych dostęp do portalu Palestry będzie dostępny następnego dnia.

Więcej o portalu Palestra w tym jak można uzyskać punkty szkoleniowe w tym serwisie dostępne jest tutaj: https://palestra.pl/pl/faq

 Bardzo dziękuję władzom Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Ryszardowi Koziołkowi –Rektorowi UŚ w Katowicach , prof. dr hab. Czesławowi Martyszowi – Dziekanowi WPiA UŚ za możliwość skorzystania z pracy i materiałów uczelni, prof. dr hab. Barbara Mikołajczyk za podzielenie się praktyczną wiedzą na temat tak ważny w obecnym czasie, adw. Magdalenie Stryja, Centrum Komunikacji Medialnej UŚ.

 

Serdecznie zapraszamy!

Komisja Doskonalenia Zawodowego przy NRA

 

 

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry