Ruszyła rejestracja na kongres FBE w Warszawie

52. Kongres FBE (Fédération des Barreaux d’Europe, Federacji Adwokatur Europejskich) odbędzie się 20-22 września 2018 r. w Warszawie. Organizatorami są warszawska Okręgowa Rada Adwokacka i Okręgowa izba Radców Prawnych. 

Tematem przewodnim Kongresu będzie „Prawo do prywatności w erze cyfrowej”, które obecnie jest jednym z najszerzej dyskutowanych problemów w Europie.

Kongres został podzielony na trzy główne panele. Pierwszy, zatytułowany „Europejskie wyzwania w zakresie ochrony danych”, będzie poświęcony ochronie danych z perspektywy europejskiej oraz aktualnym problemom dotyczącym stosowania RODO, czyli unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (ang. GDPR, General Data Protection Regulation).

Drugi panel będzie okazją do dyskusji na temat: „Rządy i ograniczenia prywatności”. Uczestnicy debaty będą omawiać możliwe ograniczenia prywatności przez państwo, a także przeanalizują przypadki niewłaściwego wykorzystywania danych osobowych przez władze.

Trzeci panel „Wykorzystywanie i niewłaściwe wykorzystywanie danych osobowych oraz horyzontalna ochrona przeciwko naruszaniu prywatności” poświęcony będzie nadużyciom, jakich dopuszczają się podmioty prywatne. W tej części omówione zostaną również regulacje oraz zagadnienia praktyczne.

Zapraszamy do Warszawy! Bądźcie z nami w tym szczególnym czasie i mieście, które jest nie tylko centrum polskiego biznesu, ale także polskiej kultury i wyjątkowego dziedzictwa historycznego. Tutaj czekają na Was wspaniałe muzea, teatry i miejsca unikalnych atrakcji!

Jako Warszawiacy jesteśmy bardzo dumni z naszych pięknych parków (w tym słynnego parku w Łazienkach, gdzie odbywają się plenerowe festiwale chopinowskie), przepięknej starówki i nocnego życia nad Wisłą. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Zapraszamy prawników, nie tylko z Europy, ale również z całego świata, do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu. Czekamy na Was!

Na Kongres można się zarejestrować za pośrednictwem strony (zobacz stronę)

Obowiązują opłaty:

– do 20 lipca br. – opłata wynosi 350 EURO (w tym VAT),

– do 22 sierpnia br. – opłata wynosi 450 EURO (w tym VAT),

– po terminach wskazanych powyżej – opłata wynosi 550 EURO (w tym VAT),

– osoba towarzysząca – opłata wynosi 290 EURO (w tym VAT).

 

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry