Seminarium w ramach Międzynarodowego Tygodnia Mediacji

Seminarium "Efektywne wykorzystanie mediacji w praktyce adwokatów i radców prawnych" odbędzie się 21 października w Warszawie. Zorganizowane zostało w ramach Międzynarodowego Tygodnia Mediacji w Centrum Mediacji Sądu Polubownego przy KNF.

Konferencja odbędzie się w sali UKNF przy ul. Jasnej 12 w Warszawie w godz. 12.30 - 15.15. Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia udziału należy przesyłać mailem na adres sad.polubowny@knf.gov.pl z dopiskiem w tytule Dzień Mediacji KNF do 17 października. Za udział w szkoleniu przyznawane będą punkty doskonalenia zawodowego.

(zobacz szczegółowy program)

Na zakończenie seminarium dobędzie się premiera filmu "Przypadek pewnego jubilera. Film o mediacji". Film fabularny opowiada historię pełnomocnika zakładu ubezpieczeń, klasycznego procesualisty, który nieoczekiwanie odkrywa możliwości mediacji i zmienia do niej swoje nastawienie. Fabuła filmu oparta na autentycznej historii tytułowego jubilera, któremu, jako osobie poszkodowanej w wyniku kradzieży, zakład ubezpieczeń odmówił wypłaty odszkodowania. (zobacz zwiastun filmu)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry